Audi A6
Avant 50 TFSI e 299 pk Quattro S Line Panodak, Trekhaak Matrix LED Koplampen, Shadow Look Plus, Adapt. Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 56.866,-
Direct kopen, basisprijs
€ 56.866,-
LEASEPRIJS: € 775,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.415,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 50 TFSI e 299 pk Quattro S Line Panodak, Trekhaak Matrix LED Koplampen, Shadow Look Plus, Adapt. Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 mei 2024 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.503 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 775,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 56.866,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JRV-02-X |
| Motorinhoud: | 2.000 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.675 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Glazen panoramadak
- Mythos zwart metallic
- S Line exterieur
- Velgen, 5-V-spaak, 8,5Jx20
- aluminium delen exterieur
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling zwart
- dimlichten automatisch
- HD-matrix-ledkoplampen met dynamische knipperlichten
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glass
- regensensor
- Spiegelkappen in carrosseriekleur
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Audi smartphone interface plus
- navigatiesysteem full map
- Audi Connect diensten
- Audi Phone Box
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Dinamica Frequenz microvezelstof en leder met S-logo's
- electronic climate controle
- kunstlederen interieurdelen
- Stoelverwarming voorin
- Achterbankleuning, gedeeld neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatische airconditioning met vier zones
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Decoratielijsten, donker geborsteld mat aluminium
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel
- Hemelbekleding in zwart
- keyless start
- lederen versnellingspook
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Lichtpakket plus met ambient lighting
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane departure warning
- Parkeerhulp plus
- passagiersairbag
- Pre Sense front
- Verkeersbordherkenning
- Zij-airbags voor
- Overig
- aanhanger assistent
- aanhanger manoeuvreerhulp
- Achterklep elektrisch openend en sluitend
- Assistentiepakket City
- Assistentiepakket Tour
- Audi pre sense 360
- Comfortsleutel inclusief achterklepontgrendeling met virtual pedal
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- Kruispunt assistent
- Lane departure warning inclusief emergency assist
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Sportonderstel
- Trekhaak mechanisch draaibaar
- Trekhaak met aanhangerassistent
- uitstapwaarschuwing
- uitwijk assistent