Audi A6
Avant 40 TDI quattro S-LINE navi camera cruise trekhaak 19 inch !!
Direct kopen, basisprijs: € 34.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.950,-
LEASEPRIJS: € 481,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.846,12 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 40 TDI quattro S-LINE navi camera cruise trekhaak 19 inch !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 maart 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 95.856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 481,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 680 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.425 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Drive Select
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- isofix voorbereiding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- USB Aansluiting
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel