Audi A5
Sportback 1.8 TFSI S Line Navi Bi Xenon Bang & Olufsen S Line int/ext NAP
Direct kopen, basisprijs: € 10.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.850,-
LEASEPRIJS: € 178,83 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.170,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.8 TFSI S Line Navi Bi Xenon Bang & Olufsen S Line int/ext NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 mei 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 246.500 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 178,83 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-TVK-48 |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.465 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- S Line exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- MMI navigatie
- audioinstallatie met CD-speler
- boordcomputer
- Telefoonvoorbereiding basis
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zones
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- aluminium interieur afwerking
- lederen stuurwiel
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- sportstoelen
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Audi music interface
- Audi Sound
- Bang & Olufsen Soundsystem
- Digitale radio ontvangst
- Instructieboekjes aanwezig
- Metallic lak
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Sportonderstel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar