Audi A5
Avant 2.0 TFSI Advanced edition Camera Lane ACC Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 43.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 43.950,-
LEASEPRIJS: € 724,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI Advanced edition Camera Lane ACC Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 19 mei 2025 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 17.415 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 724,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.685 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 6-spaaks 19"
- trekhaak uitklapbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- navigatiesysteem
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- binnenspiegel automatisch dimmend
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- stoffen bekleding
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- dodehoek detectie
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampreiniging
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- smartphone entry
- Tech Plus
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) achter