Audi A4
Avant 40 TFSI S-line Black Edition Pano Leer Memory B&O Sfeer NAP
Direct kopen, basisprijs: € 30.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.950,-
LEASEPRIJS: € 510,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 40 TFSI S-line Black Edition Pano Leer Memory B&O Sfeer NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 januari 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.568 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 510,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-631-GZ |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.510 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Black Edition
- Black Optic
- Black Style
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- S-line
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak ( mogelijk tegen meerprijs )
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay | Android auto
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bang & Olufsen
- DAB
- Groot Navigatie
- Groot Navigatie ( via Carplay )
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Virtual Cockpit
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate controle
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch stoelen met geheugen ( Memory )
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte Hemelbekleding
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruisecontrole
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kunstlederen interieurdelen
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Passagiersairbag
- Premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- S Line exterieur
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor