Audi A4
Avant 40 TFSI AUT7 DESIGN PRO-LINE PLUS NAVI CAMERA DIGI-DASH LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 14.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.900,-
LEASEPRIJS: € 245,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 40 TFSI AUT7 DESIGN PRO-LINE PLUS NAVI CAMERA DIGI-DASH LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 januari 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 200.618 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-661-PL |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.480 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.115 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- electronic climate control
- MMI navigatie plus
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Achteruitrijcamera
- Aluminium raamlijsten
- Audi Connect diensten
- Audi Phone Box
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dakreling aluminium
- Decoratielijsten, aluminium Ellipse
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Multifunctioneel stuur, in leder
- Parkeerhulp plus
- Pneumatische lendensteunen vóór met massagefunctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Sportstoelen voor
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Wegrijassistent
- WiFi
- Zij-airbags achter