Audi A4
Avant 35 TFSI 3x S-Line / 150pk / Panorama dak / Achteruitrij camera / Stoelverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 30.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.500,-
LEASEPRIJS: € 502,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.100,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 35 TFSI 3x S-Line / 150pk / Panorama dak / Achteruitrij camera / Stoelverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 februari 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 70.796 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 502,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.475 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Aluminium delen exterieur
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- City-pakket
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Electronic climate controle
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Halflederstof
- Hill hold-functie
- LED achterlichten
- Lederen/stoffen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 20"
- metallic
- Metallic lak
- Navigatie full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Regensensor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding