Audi A4
Avant 35 TFSI 150pk S-line Launch Panoramadak Virtual cockpit Trekhaak Black edition 18" LMV Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 23.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.950,-
LEASEPRIJS: € 394,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 35 TFSI 150pk S-line Launch Panoramadak Virtual cockpit Trekhaak Black edition 18" LMV Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 januari 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 175.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 394,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.500 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Daytonagrijs Pareleffect
- Getint glas vanaf de b-stijl
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8J x 18 "10-spaak-Dynamic"-design
- Aluminium raamlijsten
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch bedienbare achterklep
- geluidsisolerend glas
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter
- LED achterlichten
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Audi virtual cockpit
- MMI navigatie plus
- Audi sound system
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Bestuurdersstoel, elektrisch verstelbaar
- electronic climate controle
- lederen/stof bekleding
- Multifunctioneel stuur plus, in leder, afgevlakt
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- Binnenspiegel frameloos, automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audi active lane assist
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera
- Overig
- Assistentiepakket Tour
- trekhaak
- Sportonderstel
- start/stop systeem