Audi A4
Avant 2.0 TFSI Sport Edition S-LINE LEER NAVI XENON ORG NL 191000KM!!!
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI Sport Edition S-LINE LEER NAVI XENON ORG NL 191000KM!!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 januari 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 191.051 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-ZFT-55 |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 165 kw / 225 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.110 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio cd speler
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connect-pakket
- Dab
- Dab
- extra getint glas achter
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeer pakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sound-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging