Audi A3
Sportback 45 TFSIe Competition Sline PANO S3 CAMERA
Direct kopen, basisprijs: € 33.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.995,-
LEASEPRIJS: € 463,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.627,15 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 45 TFSIe Competition Sline PANO S3 CAMERA |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 oktober 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 43.051 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 463,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.560 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Glazen panoramadak
- Mythos zwart metallic
- S Line exterieur
- Velgen, 18 inch gegoten lichtmetaal "5-arm-dynamiek"-design
- Aluminium raamlijsten
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Privacy glass
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S-dakspoiler in carrosseriekleur
- Voorruit warmtewerend
- Infotainment
- Audi smartphone interface
- MMI navigatie plus
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar)
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Bekleding, stof "Pulse"/Mono.pur met S embleem
- Comfortsleutel
- Cruise control
- electronic climate controle
- Stoelverwarming vóór
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker
- Middenarmsteun voor A4
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks afgevlakt met schakelpaddels
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Audi pre sense front
- Uitwijkassistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningsweergave
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane departure warning
- Parkeerhulp achter
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Maxton Diffuser
- Maxton Spoiler
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar