Audi A3
Sportback 35 TFSI S Edition SONOS Premium Audio Airco ECC Navigatie Carplay Full LED Elektr. Sportstoelen PDC VA + Camera Adaptive Cruise Control Head Up Display
Direct kopen, basisprijs: € 36.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.890,-
LEASEPRIJS: € 516,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.262,93 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI S Edition SONOS Premium Audio Airco ECC Navigatie Carplay Full LED Elektr. Sportstoelen PDC VA + Camera Adaptive Cruise Control Head Up Display |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 januari 2026 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 15.755 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 516,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M4-97-68 |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.510 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Gletsjerwit
- S Line exterieur
- Velgen, 5-V-spaak, 8Jx17
- Aluminium raamlijsten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Ledkoplampen, ledachterlichten, dynamische knipperlichten achter
- Privacy glass
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S-spoiler bovenaan de achterklep
- Spiegelkappen in carrosseriekleur
- Voorruit warmtewerend
- Infotainment
- Audi Connect diensten
- Audi smartphone interface plus
- Audi Connect noodoproep & service
- Audi phone box light
- Audi virtual cockpit
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Climate pakket plus
- kunstlederen interieurdelen
- Stof "Pulse" / PU-leder
- Achterbankleuning neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Decoratielijsten, donker aluminium Spektrum
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus, met stuurpaddels
- Hemelbekleding in zwart
- lederen sportstuur
- Middenarmsteun voor A4
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportief interieur
- Sportstoelen voor
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi pre sense front
- automatische snelheids begrenzing
- Bandenspanningsweergave
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- Hold assist
- Lane departure warning
- Parkeerassistent incl. parkeerhulp plus
- Parkeerassistent inclusief parkeerhulp plus
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- Uitwijkassistent en afslaanassistent
- Verkeersbordherkenning d.m.v. een camera
- vermoeidheids herkenning
- Zij-airbags achter
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin
- Overig
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Assistentiepakket Rijden en Parkeren Plus
- Comortpakket
- Elektrisch instelbare bestuurdersstoel
- head-up display
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtpakket plus met ambient lighting
- Navigatiepakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- sfeerverlichting
- SONOS Premium Sound System met 3D-geluid
- Sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar