Audi A3
Sportback 35 TFSI Pro Line !! INCL 12 MAAND GARANTIE !! / ACC / CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 23.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.900,-
LEASEPRIJS: € 330,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.006,30 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI Pro Line !! INCL 12 MAAND GARANTIE !! / ACC / CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 juni 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 68.052 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 330,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-071-PR |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.875 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Kleur zwart
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Audio installatie
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- Autonomous Emergency Braking
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- uitwijk assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi pre sense front
- Audi smartphone interface
- Audi sound system
- Cruise control
- electronic climate control
- LED-koplampen
- Parkeerhulp achter
- Parkeer pakket
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks met schakelpaddels
- Stoelverwarming vóór
- Uitwijkassistent
- Velgen, 16 inch gegoten lichtmetaal "5-dubbelarm"-design
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- Audi phone box light
- Bandenspanningsweergave
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dakreling aluminium
- Dakspoiler in carrosseriekleur
- Digitale radio ontvangst
- Lane departure warning
- Middenarmsteun voor A4
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Voorruit warmtewerend