Audi A3
Sportback 35 TFSI 3x S-line Pano HUD Sonos Lane Camera Leder
Direct kopen, basisprijs: € 37.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.950,-
LEASEPRIJS: € 625,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI 3x S-line Pano HUD Sonos Lane Camera Leder |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 mei 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 26.566 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 625,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HLG-51-D |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.300 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- carbon exterieur delen
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- carbonafwerking interieur
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- kunstlederen interieurdelen
- lederen sportstuur
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportief interieur
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- actieve noodgeval assistent
- adaptief demping systeem
- airco separaat achter
- armsteun achter
- Assistentie Pakket
- Assistentie Pakket
- Assistentie Pakket
- audio installatie premium
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- bots herkenning en activatie
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Climate-pakket
- Comfort-pakket plus
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- dodehoek detectie
- Dynamic-pakket
- electronic climate controle
- head-up display
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieur-pakket
- koplampreiniging
- LED-lichtpakket
- lendesteunen (verstelbaar)
- Licht-pakket
- Licht-pakket
- luxe lederen bekleding
- matrix LED koplampen
- Navigatie-pakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- rijstrooksensor met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- sportonderstel
- sportonderstel
- start/stop systeem
- uitstap waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- variabele stuuroverbrenging
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen verwarmd