Audi A3
Sportback 35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Panorama dak / Sonos / Achteruitrij camera /
Direct kopen, basisprijs: € 42.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.500,-
LEASEPRIJS: € 584,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.096,55 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Panorama dak / Sonos / Achteruitrij camera / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 oktober 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 3.004 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 584,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJJ-75-H |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.300 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- S Line exterieur
- Velgen, 5-V-spaak, 8Jx17
- Aluminium raamlijsten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Ledkoplampen, ledachterlichten, dynamische knipperlichten achter
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Spiegelkappen in carrosseriekleur
- Voorruit warmtewerend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi Connect diensten
- Audi Connect noodoproep & service
- Audi phone box light
- Audi sound system
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Climate pakket plus
- kunstlederen interieurdelen
- Stof "Pulse" / PU-leder
- Achterbankleuning neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Decoratielijsten, donker aluminium Spektrum
- Hemelbekleding in zwart
- lederen sportstuur
- Middenarmsteun voor A4
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportief interieur
- Sportstoelen voor
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi pre sense front
- automatische snelheids begrenzing
- Bandenspanningsweergave
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hold assist
- Parkeerassistent incl. parkeerhulp plus
- Parkeerassistent inclusief parkeerhulp plus
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- Uitwijkassistent en afslaanassistent
- Verkeersbordherkenning d.m.v. een camera
- vermoeidheids herkenning
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin
- Overig
- metallic
- sportonderstel
- start/stop systeem