Audi A3
Sportback 35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Maxton / Panorama dak / Sonos / Achteruitrij camera /
Direct kopen, basisprijs: € 42.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.850,-
LEASEPRIJS: € 588,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.145,87 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Maxton / Panorama dak / Sonos / Achteruitrij camera / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 april 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 11.443 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 588,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXP-86-R |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.300 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank neerklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Aluminium delen exterieur
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Assistentie Pakket
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket plus
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Draadloze telefoonlader
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Electronic climate controle
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Grootlicht-assistent
- Halflederstof
- Hill hold-functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED-lichtpakket
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Matrix LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- S Line exterieur
- Sportief interieur
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stof/kunstlederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuurhulp
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerende voorruit
- WiFi voorbereiding
- Wis-/was installatie voor koplampen