Audi A3
Sportback 35 TFSI 150pk Pano El-Klep Keyless Optic-black Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 26.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.900,-
LEASEPRIJS: € 443,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI 150pk Pano El-Klep Keyless Optic-black Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 september 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 98.999 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 443,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GBB-58-N |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.295 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Glanspakket zwart (Optic Black)
- Lichtmetalen velgen 19"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- MHEV Mild hybrid systeem
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schuif-/kanteldak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audi smartphone interface
- keyless entry/start
- Audio installatie
- Audi phone box (draadloos opladen)
- Audi virtual cockpit
- MMI Navigatie Plus Touch
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- S-zetels
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtpakket binnenruimte
- Opbergpakket
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi pre sense (botswaarschuwing)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- Overige
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel