Audi A3
Sportback 1.6 TDI Pro Line 5-Deurs 2016 Zwart 131.000 KM
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.6 TDI Pro Line 5-Deurs 2016 Zwart 131.000 KM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 maart 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 131.734 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RK-625-L |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.235 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- audio-navigatie full map
- audio-navigatie full map + hard disk
- Bluetooth
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dakspoiler
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- S Line exterieur
- Interieur & Comfort
- achterbank neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- electronic climate control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen versnellingspook
- parkeersensor voor en achter
- regensensor
- sportonderstel
- sportstoelen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- warmtewerend glas
- Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- cruise control
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor