Audi A3
Sportback 1.4 TFSI 2x S-Line Afgevlakt stuur, Stoelverwarming, Cruise control, Navi
Direct kopen, basisprijs: € 11.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.500,-
LEASEPRIJS: € 189,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.4 TFSI 2x S-Line Afgevlakt stuur, Stoelverwarming, Cruise control, Navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 24 april 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 141.690 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 189,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TX-228-R |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.765 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- S Line-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel