Audi A3
Sportback 1.2 TFSI Ambition Advance ✅ZEER NETTE AUTO!!
Direct kopen, basisprijs: € 4.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.995,-
LEASEPRIJS: € 82,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.2 TFSI Ambition Advance ✅ZEER NETTE AUTO!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 april 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 229.997 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 82,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RK-056-N |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.220 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.805 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Getint warmtewerend glas
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Carplay
- Autotelefoon voorbereiding
- Bestuurders-informatie-systeem
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm achterruit
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Airconditioning, volautomatisch
- Auto is in nette staat
- De distributie is vervangen
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- electronic climate control
- Adaptive light
- Bijrijdersstoel, in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels, verwarmbaar incl. verwarmbare ruitensproeierkoppen
- Koplampreinigingsinstallatie
- Middenarmsteun voor A4
- Mistlampen, halogeen in voorbumper
- Parkeerhulp achter
- Sportonderstel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis
- Zonwering, opklapbaar uit de bagageruimteafdekking