Audi A3
Limousine 35 TFSI edition one
Direct kopen, basisprijs: € 20.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.950,-
LEASEPRIJS: € 345,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 35 TFSI edition one |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 juli 2020 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 189.945 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 345,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-380-TT |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.875 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chrome delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- donker getint glas achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Handgreep in kleur
- Keyless entry
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- bluetooth muziek speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Ecc (auto.airco)
- Keyless start
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Adaptive cruise control
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi pre sense front
- Audi smartphone interface
- Bekleding, stof "Pulse"/Mono.pur met S embleem
- Cruise control
- electronic climate control
- Matrix LED-koplampen, inclusief koplampsproeiers en LED-achterlichten
- Matrix led koplampen
- MMI navigatie plus
- Stoelverwarming vóór
- Uitwijkassistent
- Velgen, 18 inch gegoten lichtmetaal "5-Y-spaak"-design
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- Aluminium raamlijsten
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar)
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- autoplusgarantie kost 350 euro
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Keyless-pakket
- kilometerhistorie correct
- Koplampreinigingsinstallatie
- Lane departure warning
- Lendensteunen, elektrisch instelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor A4
- Parkeerhulp achter
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks met schakelpaddels
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi