Audi A3
Limousine 35 TFSI AUT7 S-LINE NAVI DIGI-DASH APPLE-CARPLAY AIRCO LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 24.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.900,-
LEASEPRIJS: € 344,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.176,04 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 35 TFSI AUT7 S-LINE NAVI DIGI-DASH APPLE-CARPLAY AIRCO LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 april 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 155.941 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 344,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-298-KZ |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Adaptive cruise control
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi pre sense front
- Audi smartphone interface
- Bekleding, stof "Pulse"/Mono.pur met S embleem
- Cruise control
- electronic climate control
- full-LED koplampen
- kunstlederen/stof bekleding
- LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- MMI navigatie plus
- S Line exterieur
- Stoelverwarming vóór
- Uitwijkassistent
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- Akoestische voorruit
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar)
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bandenspanningsweergave
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur
- Buitenspiegels, elektrisch verwarm- en inklapbaar en automatisch dimmend
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker
- Digitale radio ontvangst
- extra getint glas achter
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Geluidsisolerend glas
- Lane departure warning
- LED-lichtpakket
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- Middenarmsteun voor A4
- Parkeerassistent (inclusief parkeerhulp voor en achter)
- Parkeerhulp achter
- Parkeer pakket
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks met schakelpaddels
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorruit warmtewerend
- Wegrijassistent
- WiFi