Audi A3
Limousine 35 TFSI 150pk S-Tronic 2x S-Line Edition Virtual cockpit, Stoelverwarming, Privacy glass, DAB+ , Carplay , etc. .
Direct kopen, basisprijs: € 26.749,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.749,-
LEASEPRIJS: € 368,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.469,82 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 35 TFSI 150pk S-Tronic 2x S-Line Edition Virtual cockpit, Stoelverwarming, Privacy glass, DAB+ , Carplay , etc. . |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 mei 2021 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 108.582 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 368,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.749,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-420-DV |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Kleur parelmoer
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi pre sense front
- Audi smartphone interface
- Bekleding, stof "Pulse"/Mono.pur met S embleem
- Cruise control
- Daytonagrijs Pareleffect
- electronic climate control
- full-LED koplampen
- kunstlederen/stof bekleding
- MMI navigatie plus
- S Line exterieur
- Stoelverwarming vóór
- Uitwijkassistent
- Velgen, 5-arm, 8Jx17, bandenmaat 225/45 R17
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- Airbags voor bestuurder en voorpassagier; passagiersairbag uitschakelbaar
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar)
- Audi phone box light
- Audi virtual cockpit
- Bandenspanningsweergave
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus, met stuurpaddels
- extra getint glas achter
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Lane departure warning
- Matrix led koplampen
- Middenarmsteun voor A4
- Parkeerhulp achter
- Privacy glass
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks afgevlakt met schakelpaddels
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorruit warmtewerend
- WiFi