Audi A3
Limousine 1.4 TFSI CoD Attraction Pro Line Automaat Cruise control Navigatie Airco Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 11.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.940,-
LEASEPRIJS: € 196,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.388,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 1.4 TFSI CoD Attraction Pro Line Automaat Cruise control Navigatie Airco Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 augustus 2014 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.269 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 4-XHT-46 |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.225 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank neerklapbaar
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm
- Middenarmsteun voor A4
- Stuurwiel, multifunctioneel in leder, vierspaaks
- Telefoonvoorbereiding basis
- Velgen, lichtmetaal 7,5J x 17 "5-spaak"-design