Audi A3
Limousine 1.4 TFSI CoD Ambition Pro Line [PANO DAK, CRUISE CONTROL, BLUETOOTH, SPORTSTOELEN, CLIMATE CONTROL, 18 INCH VELGEN]
Direct kopen, basisprijs: € 9.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.740,-
LEASEPRIJS: € 160,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.948,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 1.4 TFSI CoD Ambition Pro Line [PANO DAK, CRUISE CONTROL, BLUETOOTH, SPORTSTOELEN, CLIMATE CONTROL, 18 INCH VELGEN] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 december 2014 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 205.145 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 160,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-ZBK-80 |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.215 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Sper Differentieel
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- Comfortairconditioning
- electronic climate control
- Glazen panoramadak
- Navigatie-pakket
- Sportstoelen voor A4
- stuur multifunctioneel
- Velgen, lichtmetaal 8J x 18 "10-spaak"-design
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Middenarmsteun voor A4
- Mistlampen
- Sportonderstel
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks
- stuur leder
- Telefoonvoorbereiding basis
- Velgen, lichtmetaal 8J x 18 "5-arm-structuur"-design