Audi A3
Cabriolet 1.8 TFSI S Line [S-LINE STOELEN EN STUUR, STOELVERWARMING, ACHTERUITRIJCAMERA, PDC V+A, BLUETOOTH, CRUISE CONTROL]
Direct kopen, basisprijs: € 15.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.940,-
LEASEPRIJS: € 262,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.188,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Cabriolet 1.8 TFSI S Line [S-LINE STOELEN EN STUUR, STOELVERWARMING, ACHTERUITRIJCAMERA, PDC V+A, BLUETOOTH, CRUISE CONTROL] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 april 2014 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 123.433 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-TPJ-51 |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- Comfortairconditioning
- electronic climate control
- Parkeer pakket
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor A4
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks
- Verwarmbare voorstoelen
- Xenon plus verlichting
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreinigingsinstallatie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen, elektrisch instelbaar
- Middenarmsteun voor A4
- Mistlampen
- Parkeerhulp plus met selectieve weergave
- stuur leder en multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis