Audi A3
1.2 TFSI Sportline Automaat [CRUISE CONTROL, NAVIGATIE, AIRCO, BLUETOOTH, MULTIFUNCTIONEEL STUUR, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 9.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.940,-
LEASEPRIJS: € 163,83 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TFSI Sportline Automaat [CRUISE CONTROL, NAVIGATIE, AIRCO, BLUETOOTH, MULTIFUNCTIONEEL STUUR, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 5 december 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 155.728 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,83 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-STJ-55 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.145 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Audi sound system
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Middenarmsteun voor A4
- Mistlampen
- Navigatie-pakket 2
- Navigatiepakket
- S line dakspoiler
- Sportonderstel
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis