Audi A1 Sportback
40 TFSI 2x S-Line Edition / 207pk / Sonos / Keyless / Dodehoek herkenning /
Direct kopen, basisprijs: € 33.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.500,-
LEASEPRIJS: € 552,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 40 TFSI 2x S-Line Edition / 207pk / Sonos / Keyless / Dodehoek herkenning / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 juni 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 31.640 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 552,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 152 kw / 207 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.235 kg |
| Wielbasis: | 2563 cm |
| Hoogte: | 1.433 cm |
| Breedte: | 1.740 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.775 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Chronosgrijs
- S Line exterieur
- Velgen, 7-spaak-rotor, antracietzwart, glansgedraaid, 7,5Jx18, bandenmaat 215/40 R18, Audi Sport GmbH
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dak in contrastkleur
- dimlichten automatisch
- full-LED koplampen
- LED-achterlicht
- Privacy Glass
- regensensor
- S line dakspoiler
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi Connect diensten
- Audi phone box
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- SONOS Premium Sound System met 3D-geluid
- telefoonintegratie
- Interieur & Comfort
- Dinamica Frequenz en mono.pur 550-kunstleder met S-logo's met zilverkleurig stiksel
- Verwarmbare voorstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische airconditioning met twee zones
- Bagageruimtepakket
- Driespaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de onderzijde, multifunctioneel plus
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Lichtpakket plus met ambient lighting
- Middenarmsteun voor A4
- Sportstoelen voor A4
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- Hill hold assist
- hoofd airbag(s) voor
- Lane change warning
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp plus
- passagiersairbag
- Pre sense basic
- rijstrooksensor met correctie
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar