Audi A1 Sportback
35 TFSI S-Line Lane ACC Keyless
Direct kopen, basisprijs: € 24.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.950,-
LEASEPRIJS: € 411,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 TFSI S-Line Lane ACC Keyless |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 oktober 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 34.262 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-880-FV |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.145 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar