Audi A1 Sportback
30 TFSI 116PK *!* VIRTUAL/ CARPLAY/ 17 INCH/ CRUISE/ STOELVERWARMING *!*
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 30 TFSI 116PK *!* VIRTUAL/ CARPLAY/ 17 INCH/ CRUISE/ STOELVERWARMING *!* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 juli 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.330 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHT-25-J |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.080 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.655 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Metaalkleur
- Side-skirts
- Infotainment
- Carplay
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Overige
- airco automatisch
- smartphone integratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter