Audi A1 Sportback
30 TFSI 110pk S-Tronic Advanced edition Navigatie Apple Carplay / Android Auto Climate Control Camera Parkeer sensoren Dab
Direct kopen, basisprijs: € 22.930,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.930,-
LEASEPRIJS: € 317,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.857,04 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 30 TFSI 110pk S-Tronic Advanced edition Navigatie Apple Carplay / Android Auto Climate Control Camera Parkeer sensoren Dab |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 25 april 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 51.044 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 317,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.930,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GLF-67-S |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.105 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor