Audi A1 Sportback
1.4 TFSI S Line Nw.Motor Kuipstoelen Xenon Led Pano DSG Miltech
Direct kopen, basisprijs: € 11.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.450,-
LEASEPRIJS: € 188,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TFSI S Line Nw.Motor Kuipstoelen Xenon Led Pano DSG Miltech |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 28 maart 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 253.385 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 188,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JB-484-D |
| Motorinhoud: | 1.390 cc |
| Vermogen: | 136 kw / 185 pk |
| Laadvermogen: | 495 kg |
| Gewicht: | 1.190 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.685 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch glazen panorama-dak
- koplampreiniging
- metaalkleur
- mistlampen voor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overige
- aluminium interieur afwerking
- aluminium interieur afwerking
- autotelefoon voorbereiding
- Connect-pakket
- Dark Line
- extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen/stof bekleding
- lederen/stof bekleding
- lederen stuurwiel
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lederen versnellingspook
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- S Line-pakket
- S Line-pakket
- sportonderstel
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstoelen
- sportstuur
- sportstuur
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar