Audi A1 Sportback
1.0 TFSI S-Line Cruise, Origineel NL, Multi. stuur, A/C, 5-drs, LMV 17"
Direct kopen, basisprijs: € 13.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.800,-
LEASEPRIJS: € 227,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.760,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TFSI S-Line Cruise, Origineel NL, Multi. stuur, A/C, 5-drs, LMV 17" |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 april 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 87.166 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 227,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SK-517-Z |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.035 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.580 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- mistlampen voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank 3-persoons
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Airconditioning, handbediend
- S Line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7,5J x 17 "5-arm"-design
- Vervolgbotsing preventie
- Aluminium intrieurpakket
- andere dakkleur
- Audi sound system
- Bestuurdersinformatiesysteem
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dak en dakbogen in contrastkleur
- Driezits achterbank
- LED-achterlichten
- Licht- en regensensor
- Middenarmsteun voor A4
- Mistlampen
- MMI radio
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis