Aston Martin DBS
5.2 V12 Superleggera CERAMIC / CARBON-PAKKET
Direct kopen, basisprijs: € 209.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 209.900,-
LEASEPRIJS: € 3.459,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 41.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Aston Martin DBS |
|---|---|
| Uitvoering: | 5.2 V12 Superleggera CERAMIC / CARBON-PAKKET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 april 2019 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 49.349 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 3.459,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 209.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HKF-09-K |
| Motorinhoud: | 5.204 cc |
| Vermogen: | 533 kw / 725 pk |
| Laadvermogen: | 445 kg |
| Gewicht: | 1.820 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 129 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.265 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 4 uitlaten
- Full LED verlichting
- Keramische remschijven
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 21"
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- leer
- Lichtsensor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Dab
- Lichtmetalen velgen 21inch
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bluetooth carkit
- stuur leder
- Telefoonvoorbereiding
- Variabele stuuroverbrenging
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking