Alfa Romeo Giulia
2.2 AUT8 SUPER 180PK LEDER NAVI AIRCO LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 14.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.900,-
LEASEPRIJS: € 245,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Alfa Romeo Giulia |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2 AUT8 SUPER 180PK LEDER NAVI AIRCO LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2017 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 184.575 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RF-880-D |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.420 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- stuur leder en multifunctioneel