Alfa Romeo Giulia
2.0T 200pk Sprint Aut. Navigatie Apple Carplay Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Dodehoek detectie Stoelverwarming Lichtmetalen velgen Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 26.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.890,-
LEASEPRIJS: € 378,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.593,63 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Alfa Romeo Giulia |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0T 200pk Sprint Aut. Navigatie Apple Carplay Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Dodehoek detectie Stoelverwarming Lichtmetalen velgen Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 2 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 127.933 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHS-05-R |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 148 kw / 202 pk |
| Laadvermogen: | 640 kg |
| Gewicht: | 1.420 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19" lichtmetalen velgen Performance
- 800 Verde Visconti
- 25W Bi-xenon koplampen
- Automatisch dimmende buitenspiegel
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glass
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- 8,8" infotainmentsysteem Alfa Connect
- Apple CarPlay
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- lederen/stof bekleding
- Achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- In delen neerklapbare achterbank met skiluik
- keyless start
- Lederen sportstuurwiel
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelflippers aan het stuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Adaptive Cruise Control
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatic High Beam (schakelt automatisch tussen groot- en dimlicht)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Driver Attention Assist
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Lane Assist
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren vóór en achter met display
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Adaptive Cruise Control
- Dodehoek Assistent
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Half leder interieur
- Lichtmetalen velgen 19"
- start/stop systeem
- Stoelverwarming