Škoda Superb
Combi 1.5 TSI ACT Sportline Business / 150pk / Stoelverwarming / Elektrische stoelverstelling met geheugen /
Direct kopen, basisprijs: € 22.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.500,-
LEASEPRIJS: € 310,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.768,66 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Superb |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.5 TSI ACT Sportline Business / 150pk / Stoelverwarming / Elektrische stoelverstelling met geheugen / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 februari 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 127.538 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 310,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 674 kg |
| Gewicht: | 1.414 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.088 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- Magic Black
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- KESSY (Keyless Entry, Start and exit System)
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Sound System Canton met 12 luidsprekersen digitale equalizer
- Virtual Cockpit met 10" kleurenscherm
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoelen (voorstoelen en buitenspiegels met geheugenfunctie)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- metallic
- Rookvrij
- sportonderstel