Škoda Superb
Combi 1.4 TSI iV Sportline Business PANO 19" STANDKACHEL EL. STOELEN VOL!
Direct kopen, basisprijs: € 34.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.950,-
LEASEPRIJS: € 476,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.776,86 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Superb |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.4 TSI iV Sportline Business PANO 19" STANDKACHEL EL. STOELEN VOL! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 februari 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 71.777 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 476,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.652 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
- Zwart optiek pakket
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaal-/micakleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstuur
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Matrix led koplampen
- microvezel bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Standkachel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- WiFi