Škoda Scala
1.0 TSI Business Edition Clima Carplay Stoelverwarming Virtual Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 10.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.440,-
LEASEPRIJS: € 172,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.088,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Scala |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Business Edition Clima Carplay Stoelverwarming Virtual Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 april 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 177.629 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 172,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-279-RL |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 562 kg |
| Gewicht: | 1.109 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.671 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Apple carplay
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Overige
- Climatronic (elektronisch geregelde airconditioning met vochtigheidssensor)
- Cruise control
- Stoelverwarming op de voorstoelen en verwarmde ruitensproeierkoppen
- Virtual Cockpit met 10" kleurenscherm
- Connected services
- DAB+ (digital Audio Broadcasting)
- Easy start (Sleutelloos starten)
- Electrisch bedienbare ramen achter
- Full LED koplampen met cornering
- Image-pakket
- Image pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun
- multimedia scherm groot
- Parkeersensoren achter
- Radio Bolero met 8" kleuren touchscreen en 8 luidsprekers
- Regensensor en lichtassistent met Coming Home, Leaving Home en tunnellicht
- stuur leder
- Sunset (extra donker getinte ramen achter)
- Vervolgbotsing preventie