Škoda Rapid
Spaceback 1.0 TSI 95pk DSG Greentech Clever Navigatie Stoelverwarming Climatronic DAB
Direct kopen, basisprijs: € 14.939,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.939,-
LEASEPRIJS: € 246,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.987,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Rapid |
|---|---|
| Uitvoering: | Spaceback 1.0 TSI 95pk DSG Greentech Clever Navigatie Stoelverwarming Climatronic DAB |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 september 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 43.440 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.939,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TR-873-F |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.099 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 171 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.659 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Plus-pakket
- airco automatisch
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chrome pakket
- Dab
- DAB (Digital Audio Broadcasting)
- DAB (Digital Audio Broadcasting)
- Reservewiel
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel