Škoda Kodiaq
2.0 TSI 4x4 Sportline Business / 190pk / Trekhaak / Achteruitrij camera / Stoelverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 28.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.500,-
LEASEPRIJS: € 469,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kodiaq |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI 4x4 Sportline Business / 190pk / Trekhaak / Achteruitrij camera / Stoelverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 19 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 88.939 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 469,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-641-KK |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 717 kg |
| Gewicht: | 1.608 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.325 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 20" Vega antraciet polished
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dakspoiler
- elektrisch bedienbare achterklep
- keyless entry
- koplampen adaptief
- Koplampsproeiers
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Sunset, extra donker getinte ramen achter
- Trekhaak wegklapbaar
- Unilak speciaal Steel Grey
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- radio
- spraakbediening
- Virtual Cockpit met 10" kleurenscherm
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- alcantara bekleding
- electronic climate controle
- Verwarmbare achterbank
- Verwarmbare voorstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptive Cruise Control met Front assist
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Comfort pakket
- Functie pakket
- Navigatie Plus pakket
- start/stop systeem