Škoda Kodiaq
1.5 TSI Sportline Business |AUTOMAAT | PANORAMADAK | ADAPTIEVE CRUISECONTROL | CAMERA | ELEKTRISCHE STOEL/KOFFERRUIK | STANDKACHEL | STOELVERWARMING VOOR + ACHTER | SKODA DEALER ONDERHOUDEN | RIJKLAAR GELEVERD
Direct kopen, basisprijs: € 39.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.899,-
LEASEPRIJS: € 558,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.782,40 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kodiaq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Sportline Business |AUTOMAAT | PANORAMADAK | ADAPTIEVE CRUISECONTROL | CAMERA | ELEKTRISCHE STOEL/KOFFERRUIK | STANDKACHEL | STOELVERWARMING VOOR + ACHTER | SKODA DEALER ONDERHOUDEN | RIJKLAAR GELEVERD |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juli 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 43.661 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 558,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXB-86-T |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 794 kg |
| Gewicht: | 1.496 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Speciale lak Staalgrijs
- Veiligheid
- Parkeerhulp voor en achter
- Overig
- 3. Remlicht
- 8 Luidspreker
- Aandrijfslipregeling (ASR)
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Bagage-/laadruimte
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Middenconsole voor
- Aansluiting 230V
- Achterbank neerklapbaar 1/3-2/3
- Achterlichten LED (Kristalglasoptiek)
- Achterruitwisser
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening voor Centrale vergrendeling
- Airbag Bestuurderskant
- Airbag Passagierszijde
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Airconditioning Climatronic 2 zones
- Ambienteverlichting LED
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Audio-navigatiesysteem Amundsen
- Bagage-/laadruimteafdekking
- Bagageruimteafscheiding (Net)
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Beglazing getint
- Beschermingssysteem voor inzittenden pro-actief
- Bijverwarming (Standverwarming)
- Binnenspiegel met Dimautomaat
- Buitenspiegel electr. opklapbaar, alle Spiegel met Dimautomaat
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- Buitenspiegel Wagenkleur
- Bumper Wagenkleur
- Business-pakket Amundsen
- Carrosserie: 5-deurs
- Centrale vergrendeling
- Combi-instrument digitaal (virtual cockpit)
- Comfort-hands free installatie Bluetooth
- Dagrijlicht LED
- Dakreling
- Doorlaadopening (Middenarmsteun achter)
- Edelstaalpedalen Sportdesign
- Elektron. dwarsdifferentieelblokkering (XDS)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- Gordelspanner achter
- Hoofdairbag-systeem
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank
- Kentekenverlichting LED
- Knie-airbag Bestuurderskant
- Kofferbak / Achterklep elektrisch bediend (openen + sluiten)
- Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
- Lendensteun Stoel voor links
- Lendensteun Stoel voor rechts
- Leuningontgrendeling de Achterbankleuning in Kofferbak
- Lichtmetalen velgen
- Matrix-LED-koplamp
- Middenarmsteun voor
- Mistlamp
- Modelwijziging
- Motor 1,5 L - 110 kW 16V TSI ACT
- Multifunctioneel display
- Noodoproepsysteem
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Opbergtas aan Voorstoelleuningen
- Otto-Partikelfilter (OPF)
- Panoramisch zonnedak elektrisch
- Phonebox
- Phonebox
- Portiergrepen buiten Wagenkleur
- Progressive-besturing
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- RDW-leges
- Remassistent
- Remenergie-terugwinning
- Rijassistent-pakket: File- en noodremassistent
- Rijassistent-pakket: Traveller
- Rijassistent-systeem Adaptive onderstel (DCC) incl. Rijprofielselectie (Drive Mode Selector)
- Rijassistent-systeem Automatische afstandsregeling (ACC) met Frontradar-Assistent (tot 210 km/h)
- Rijassistent-systeem Botsingwaarschuwingssysteem met City-noodremfunctie (Frontradar-Assistent)
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent
- Rijassistent-systeem Hill-Assist (Hill-Holder)
- Rijassistent-systeem Inschakelautomaat voor Rijlicht (Rijlichtassistent)
- Rijassistent-systeem Multi-collision remsysteem (Multi Collision Brake)
- Rijassistent-systeem Rijbaanassistentie (Lane Assist)
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning
- Rijassistent-systeem Vermoeidheidsherkenning
- Rookvrij
- Ruitensproeistukken verwarmbaar
- Ruitenwisser Aero (Flatblade-ruitenwisser)
- Ruitenwisser met Regensensor
- Schakel-/selectiehefboomgreep Leer
- Sjorogen Bagage-/laadruimte
- SmartLink (Apple CarPlay en Android Auto)
- Sportline
- Spraakbesturing voor Infotainment-systeem
- Start-/stop-knop (Start-/stopsysteem zonder Sleutel)
- Start-/stopsysteem
- Stoelbekleding/kussens: Leer / Microvezel
- Stoelen voor electr. verstelbaar (met Memory)
- Stoelverwarming voor + achter
- Stoel voor links hoogteverstelbaar
- Stoel voor rechts hoogteverstelbaar
- Stuurbekrachtiging elektronisch (Stuurbekrachtigings-tronic)
- Stuurkolom (Stuur) hoogteverstelbaar
- Stuurkolom (Stuur) in lengte verstelbaar
- Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DSG
- Voetenruimteverlichting voor en achter
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Waarschuwingssysteem voor Veiligheidsgordels, Bestuurders-/passagierskant
- Wegrijblokkering
- Wielbasis 2791 mm
- Wireless SmartLink
- Wireless SmartLink
- Zij-airbag achter
- Zij-airbag voor
- Zijruiten achter en Achterruit verduisterd (SunSet)
- Zonneklep links met Spiegel
- Zonneklep rechts met Spiegel