Škoda Kodiaq
1.5 TSI Limited Edition Navi, Camera, App Connect, Sfeerverlichting
Direct kopen, basisprijs: € 22.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.850,-
LEASEPRIJS: € 317,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.847,61 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kodiaq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Limited Edition Navi, Camera, App Connect, Sfeerverlichting |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 138.940 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 317,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-890-TL |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 708 kg |
| Gewicht: | 1.481 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.189 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Overige
- Draadloze telefoonlader
- Functie pakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- Vervolgbotsing preventie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Comfort pakket
- Connected services
- Dab
- Functie pakket
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm standaard
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Regensensor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning