Škoda Kodiaq
1.4 TSI ACT Ambition Business 7 persoons / 150pk / Panorama dak / Trekhaak /
Direct kopen, basisprijs: € 19.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.000,-
LEASEPRIJS: € 313,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.800,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kodiaq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI ACT Ambition Business 7 persoons / 150pk / Panorama dak / Trekhaak / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 december 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 182.102 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 313,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RH-705-S |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 810 kg |
| Gewicht: | 1.504 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.314 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbaar panoramisch glazen schuif-/kanteldak
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chromen raamlijsten
- Dakrailing
- dakspoiler
- KESSY (Keyless Entry, Start and exit System)
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Sunset, extra donker getinte ramen achter
- Trekhaak wegklapbaar
- Infotainment
- navigatiesysteem
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB digitale radio-ontvangst
- multimedia scherm middel
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- Telefoonpakket met Bluetooth telefoonvoorbereiding inclusief phonebox met draadloos opladen
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- koelbox
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun op de tweede zitrij met bekerhouders
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor
- Parking Distance Control achter
- passagiersairbag
- Travel Assist met verkeersbordenherkenning
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Slaap Comfortpakket
- start/stop systeem