Škoda Karoq
1.5 TSI ACT Style
Direct kopen, basisprijs: € 26.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.250,-
LEASEPRIJS: € 432,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.250,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Karoq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI ACT Style |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 september 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 31.956 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 432,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.293 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Climatronic, elektronische airconditioning met 2 klimaatzones
- lichtmetalen velgen 17"
- Smartlink+
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- connected services
- cruise control
- DAB+ digitale radio ontvangst
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full LED koplampen
- Handsfree carkitvoorbereiding
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- parkeersensor achter
- Parkeersensoren voor en achter
- passagiersairbag
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
- Zilveren dakrailing en chromen raamomlijsting