Škoda Kamiq
1.5 TSI 150PK Automaat Monte Carlo Pano-dak/Navigatie/Camera/Elektr.-klep
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
LEASEPRIJS: € 444,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150PK Automaat Monte Carlo Pano-dak/Navigatie/Camera/Elektr.-klep |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 december 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 51.778 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GPP-21-J |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Gewicht: | 1.179 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Voorspoiler
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- USB aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- diffuser
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm middel
- Navigatie-pakket
- Reservewiel
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel