Škoda Kamiq
1.0 TSI Business Edition DSG Navigatie Climate control Cruise control LED Keyless Achteruitrijcamera Parkeersensoren Apple Carplay/ Android Auto Radio
Direct kopen, basisprijs: € 26.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.940,-
LEASEPRIJS: € 374,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.546,10 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Business Edition DSG Navigatie Climate control Cruise control LED Keyless Achteruitrijcamera Parkeersensoren Apple Carplay/ Android Auto Radio |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 16.242 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 374,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JVP-43-K |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 562 kg |
| Gewicht: | 1.155 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.717 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- velours/alcantara bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- audio installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- chroom delen exterieur
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- diffusor
- dimlichten automatisch
- electronic climate controle
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- voorspoiler
- zij airbag(s) voor