Škoda Kamiq
1.0 TSI Business Edition Automaat Virtual Cockpit Cruise Navigatie Clima Trekhaak Stoelverwarming Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 14.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.940,-
LEASEPRIJS: € 246,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Business Edition Automaat Virtual Cockpit Cruise Navigatie Clima Trekhaak Stoelverwarming Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 maart 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 169.737 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-984-LD |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 609 kg |
| Gewicht: | 1.151 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.760 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Trekhaak uitklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Climatronic (elektronisch geregelde airconditioning met vochtigheidssensor) en automatisch dimmende binnenspiegel
- Cruise control
- Stoelverwarming op de voorstoelen en verwarmde ruitensproeierkoppen
- Virtual Cockpit met 10" kleurenscherm
- DAB+, digitale radio
- Easy start (Sleutelloos starten)
- Electrisch bedienbare ramen achter
- Handsfree carkitvoorbereiding
- Middenarmsteun
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Regensensor