Škoda Fabia
Combi 1.2 TSI Edition *Navigatie*Stoelverwarming*Trekhaak*
Direct kopen, basisprijs: € 6.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.700,-
LEASEPRIJS: € 110,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.340,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.2 TSI Edition *Navigatie*Stoelverwarming*Trekhaak* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 januari 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 163.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 110,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HL-425-Z |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.033 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.588 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dakrailing
- Dakrails
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Touchscreen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Reservewiel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel