Škoda Fabia
Combi 1.0 TSI Business Edition Clima Cruise Apple CarPlay Panoramadak Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 10.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.940,-
LEASEPRIJS: € 151,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.836,81 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.0 TSI Business Edition Clima Cruise Apple CarPlay Panoramadak Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 129.680 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 151,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-585-HZ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.036 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.591 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 568 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Panoramadak
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- 1e eigenaar
- BTW auto (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)
- Upgrade Business
- DAB (Digital Audio Broadcasting)
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16" Alore 7Jx16" met banden 215/45 R16
- Sunset, extra donker getinte ramen achter
- Voice Control