Škoda Fabia
Combi 1.0 TSI Business Edition Automaat - Carplay, Camera, Stoelverw. Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 12.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.845,-
LEASEPRIJS: € 179,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.181,39 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.0 TSI Business Edition Automaat - Carplay, Camera, Stoelverw. Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 juni 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 139.588 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 179,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-722-KZ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.080 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR Anti doorslip regeling
- Audiosysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dakrails
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Radio DAB
- Schakelpook leer
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak, afneembaar
- Trekhaak, vast
- USB aansluiting
- Verstelbaar stuur